Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowo, energetycznie, odważnie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-05, 12:36   #5
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Kolorowo, energetycznie, odważnie...

MOC ODWAGI, SIŁA KONTRASTU

Mimo, że nie przepadam za kolorem różowym to tutaj sprawdził się on świetnie, muszę stwierdzić, że to właśnie ten różowy popchnął mnie do tego aby stworzyć taki makijaż. Użyłam także niebieskiego, który uwielbiam. Fiolet na dolnej powiece fajnie współgra z kontrastem na górnej powiece. Makijaż ma nowoczesny charakter, a pierwsze skrzypce gra u kontrast niebieski- różowy.



Wykonałam go następująco:

1.
Na powiekę ruchomą nałożyłam białą kredkę jako bazę i roztarłam palcem. Kredkę tą też nałożyłam na dolną powiekę.

2. Brwi podkreśliłam kremowym cieniem w kolorze jasnego brązu z paletki Sephora, przeczesałam je grzebyczkiem.

3. Matowy cień w kolorze niebieskim z paletki Sephora nałożyłam pędzelkiem języczkowym (FYB) na połowie powieki (no troszkę więcej jak połowa- 2/3 powieki), górną granicę cienia nieco roztarłam pędzelkiem z H&M.

4. Na pozostałą 1/3 powieki nałożyłam kolor różowy, bardzo intensywny, wręcz neon (paletka Sephora róż do policzków), wklepałam go pędzelkiem języczkowym, a następnie roztarłam nieco górną granicę.

5. W kąciku oka naniosłam odrobinę jasnego różu (róż do policzków Oriflame Beauty Perfect Blush kolor Fresh Pink).

6. Na dolną powiekę naniosłam matowy cień w kolorze fioletu- paletka MIYO OMG! Eyeshadows Ocean view No 03, który fajnie koresponduje z niebieskim i różowym.

7. Miejsce pod łukiem brwiowym przypudrowałam pudrem w kamieniu Bell.

8. Na górnej linii rzęs zrobiłam kreskę czarnym eyelinerem z miss sporty.

9. Linię wodną pomalowałam białą kredką.

10. Rzęsy pomalowałam czarną maskarą Volume Milion Lashes L’oreal.







Makijaż idealny na lato lub na imprezę, dla odważnych kobiet, sprawia że spojrzenie jest energetyzująco - elektryzujące…

Edytowane przez kasia00_19
Czas edycji: 2013-08-05 o 22:45
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora