Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-03, 15:40   #82
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kotyksiazki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja oczywiście żartobliwie o tych kotach. Sama jestem fanką, ale nie każdemu muszą pasować. Psy też uwielbiam, ale miałabym ciężko, bo mieszkam sama i nie ma mnie przez 9 h w ciągu dnia w tygodniu. A co do spacerów - ja wychodzę raz dziennie z moją jedna kotka i też mam z tego radoche. Również tarza się w liściach, lubi śnieg itd.



Ja dzisiaj leniwie z kotami, doszlan do wniosku, że nie mam takiej dobrej kumpeli, z którą mogłabym wyjść poznać jakichś ludzi. Albo sa zajęte, albo wiecznie nie mają czasu, albo dwie tak zamknięte, że nie chcą nikogo poznawać. A chętnie bym dzisiaj gdzieś poszła.
Wiemy, że żartobliwie
Ja sama lubię i psy, i koty, ale własnych pod opieka nie chcę mieć. Nie chciałoby mi się pilnować ich jedzenia, wyprowadzać, mam też lekką obsesję na punkcie porządku. Wystarczy, ze moje włosy się walaja po kocu.

Znajome mozesz poznać i na wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora