Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić uczelnie alby iść na 2 rok studiów ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 22:06   #12
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Jak zmienić uczelnie alby iść na 2 rok studiów ?

Cytat:
Napisane przez Sylwuska16 Pokaż wiadomość
Czy jeśli nie mam pewności czy są wolne miejsca na drugi rok studiów na które chce się przenieść a pójdę zanieść podanie z potrzebnymi dokumentami to mam zostawić je w dziekanacie czy uda się bezpośrednio na spotkanie z dziekanem? Jak to wyglada?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Mam już zgodę na przeniesienie z mojej obecnej uczelni i jak to dalej zrobić? Obdzwoniła tam na uczelnie to kazali mi pisać meila w sprawie wolnych miejsc znaczy MEiL do dziekana ale taki MEiL nie istnieje, nie wiem może źle zapisałam. I chce to szybko załatwić czy jeśli pojadę wtedy co dziekan będzie to u niego się załatwia czy po prostu zostawiam podanie z dokumentami. Dodam, ze mam już wszystkie potrzebne papiery z mojej obecnej uczelni.
Czy na stronie tej ,,nowej" uczelni nie ma nigdzie podanego maila do dziekana? Poszukaj po imieniu i nazwisku w Google. Powinien gdzieś być napisany na stronie uczelni. Jeżeli nie chcesz się znowu pytać telefonicznie napisz maila do dziekanatu z zapytaniem, czy zapisałaś sobie prawidłowy adres dziekana. Jeżeli to nic nie da przyjdź do niego ze wszystkimi dokumentami w godzinach, kiedy przyjmuje i przedstaw swoją sytuację.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując