Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 09:10   #1478
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII

Ja akurat nie mam problemow z tym kibelkiem czy wanna, w koncu wynajmuje 13 lat i przerobilam okolo 10 mieszkan, ale podejscie mam jak Higu. " Swoje" chcialabym wyremontowac. I tu sie pojawia problem.

Ceny to inna bajka, juz nawet mi sie nie chce komentowac. W Wawie jak sie wie jak szukac to w sensownej okolicy mozna jeszcze znalesc cos do zamieszkania za 10-11 tys/m2. Do remonu mozna znalesc powiedzmy za 9 tys. Biorac pod uwage, ze chcemy okolo 50 m2 to nic tylko grac w totka.

Pink sprawdzalas o ile wzrosly ceny w Waszej okolocy od monentu kiedy kupiscie swoje M?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Co do polityki. Przeszucamy z A. programy wyborcze. I to jest w wiekssosci tragedia. Juz nie wiadomo czy glosowac na tych co maja jakis sensowny program, czy na PO tylko po to zeby PIS nie wygral, bo rozsadek kaze to drugie. W normalnym kraju powinno obowiazywac pierwsze, niestety skutkiem rozdrobnienia poparcia beda kolejne lata rzadow PISu.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując