Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tajlandia
Wątek: Tajlandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-23, 22:39   #105
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez madz-ia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Niedawno wróciłam z Turcji.... teraz zaczynam szykować się na podbój Tajlandii - styczen/luty 2011. Planuję wyjazd na tydzień w miejsce gdzie jest trochę mniej turystów niż w Pattaya, Phuket itp, a z drugiej strony gdzie będę miała dotęp do wielu atrakcji. Chodzi dokładnie o zwiedzanie pięknych wysp np. phi phi, rafting, jeep safari, przejazdzka sloniem po dzungli, gorące zrodla, wodospady,park narodowy itp. Czy możecie polecić jakąś agencję turystyczną, która organizuje takie wyprawy (w okolicach Phuketu? może jest tam polska agencja?) A może polecicie mi miejscowość, która spełnia moje kryteria? Z góry bardzo dziękuję!
Agencje turystyczne mają tam swoje biura wszędzie i wszystkie mają mniej więcej podobną ofertę. Każde Biuro w Bangkoku załatwi Ci transport w dowolną część Tajlandii, a każde biuro na każdej wyspie zorganizuje Ci wycieczkę wgłąb niej (w miarę możliwości ze słoniami, raftingiem itd.), albo w jej okolice (z nurkowaniem lub bez). Wystarczy się rozejrzeć i zobaczyć, gdzie jest najtaniej. I nie ufać zupełnie przypadkowym ludziom, którzy z dobrego serca będą Ci doradzać, która agencja jest najlepsza. I nie jechać autobusem w samej bluzce.

Z ładnych, spokojniejszych miejsc w których znajdziesz to, co tutaj wymieniłaś, mogę Ci polecić Koh Phangan.
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2010-05-23 o 22:41
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując