Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata (+offtopy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-14, 11:37   #53
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
cava - meteczek na owocach też nienawidzę. Tak samo jak owoców zapakowanych w plastik i jeszcze na styropianowej tacce.
Dbamy o srodowisko
Rozwalaja mnie nowe ciuchy opakowane w dwa foliowe worki z trzema warstami papieru i jedna warstwa pianki w srodku, wiecej smieci sie juz chyba nie dalo naprodukowac

Wkurzaja mnie ludzie, ogolnie. Kierowcy, ktorzy nie uzywaja kierunkowskazu dojezdzajac do ronda, i ci, ktorzy mysla, ze ogolne zasady ruchu drogowego ich nie dotycza.
Wkurzaja mnie ludzie, ktorzy nie sluchaja, co sie do nich mowi.
W niedziele dziewczyna, ktora dla mnie pracuje dzwoni i pyta, czy moze isc wczesniej do domu, bo jakis wysyp niezbyt rozgarnietych ludzi. Przyklad, przy wielkim znaku "[mniejsza czcionka] sukienki [wieksza czcionka] TANSZE O $100", babka trzyma sukienke, ktora normalnie kosztuje $350 i pyta moja pracownice "to kosztuje teraz $100?", ona jej cierpliwie odpowiada "nie, sukienka jest tansza o $100, czyli kosztuje $250, oferta dotyczy wszystkich sukienek, cala reszta nie ma zadnej promocji". Babka mysli przez chwile i "Aha, a ta bluzka tez jest tansza o $100?"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując