Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-20, 19:52   #4393
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Hej. U nas jakoś kiepskawo. Dziecko mi się strasznie zepsuło. Przez to wszystko często zaczynam jakiś wątek a potem nie odpisuję bo albo odsypiam albo latam za małym i tak w kółko. Czasem już nawet nie mam ochoty tu pisać

Marcel mi się straaaasznie zepsuł. Jest płaczliwy, nerwowy , reaguje histerycznie jak coś mu się zabierze niedozwolonego np pilot, klawiatura, mysz, kabel itp. Wrzeszczy jak opętany jak chcę go przenieść z jednego miejsca na drugi np jak wspina się na meble i go stamtąd zabieram. Ogólnie u nas krzyk, pisk, wrzask, płacz. Bleeee a co dopiero jakbym miała dwójkę. Czasami mam dość... budzi mi się w nocy po kilka razy z niesamowitym płaczem. Wygina się. Trzeba go nosić, spiewać kołysanki żeby się uspokoił. Nie wiem skąd to zachowanie. W domu mamy spokojnie, nie kłócimy się a on taki nerwus.
Budzi się o 5 <ściana> i potem ma drzemkę o 9 ale tak max godzinę. Potem już drzemki żadnej nie ma :/

Jedyny plus to taki, że mimo wszystko jest śmieszkiem. Dużo się też śmieje, widzę jak mnie obserwuje i zaczyna się śmiać. Także no pomieszanie z poplątaniem u nas :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba normalne z tym, że płacze i się denerwuje jak mu czegoś zabraniasz, u mnie tak jest i u wielu dziewczyn chyba na tym etapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora