Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Traumy zapachowe, czyli perfumy, które Was prześladują ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-03, 17:53   #41
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: traumy zapachowe, czyli perfumy, które Was prześladują ;)

No1 - Shalimar -od razu przepraszam wszystkie miłośniczkisorry
Mimo wielokrotnych prób naprawdę nie mogę ich na sobie znieść: są strasznie mdłe, okropnie waniliowe z jakąś pieprzną nutką -zwyczjnie robi mi się od nich niedobrze.Pachną mi trupem..Natomiast Must de Cartier ,dla których notabene te pierwsze stanowią pierwowzór nie wywołują u mnie już takich skojarzeń ani odruchów.

No2- Tresor- chłodne,obce,metaliczne-odkąd pamiętam czyli gdzieś tak od czasów liceum budziły we mnie lęk i nie mogłam wprost pojąć jak coś takiego można nosić

No3-Tendre Poison- na ten temat niedawno coś pisałam na forum, ale tak dla przypomnienia...pachną jak szampon familijny i dezodorant Basia-sztandarowe produkty ery PRL-u lat 70-wprost mnie od nich odrzuca...

No4-24Faubourg- właściwie to nie taka do końca trauma,ale spostrzeżenie jak perfumy charakterystyczne( do których te z pewnością należą), rozwijają się na skórze różnych osób.Na mnie miękną, robią się lekko słodkie , ambrowe ( chociaż przypominają mi trochę zapach linomagu )natomiast na mojej mamie ,ku jej rozpaczy,po kilku godzinach zaczęły pachnieć fekaliami
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując