Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Popelnilam blad- jak go naprawic?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-05, 20:51   #21
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Popelnilam blad- jak go naprawic?

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Szczerze? Wlasnie tego sie spodziewalam- ostrej krytyki i nic poza tym. Pytacie jakbym ja sie czul gdybym byla tamta dziewczyna...To Wam powiem jak...beznadziejnie! Znam ta sytuacje z autopsji jakbyscie chcialy wiedziec. Jeszcze wczesniej bylam na weselu z chlopakiem i inna dziewczyna poprostu go poderwala...i tyle go widzialam. Czulam sie upokorzona troche ale pomyslalam po jakims czasie ze mam to gdzies. Ok niech wam bedzie ze jestem egoistka i zdzira. Swiat to dzungla, zeby przetrwac trzeba walczyc. Dlaczego tak krytykujecie zebym sprobowala jednak zdobyc tego faceta??- bo kto wie, moze chodzi mi wlasnie o WASZEGO partnera...nigdy nic nie wiadomo....lepiej zjechac z gory na dol byle tylko zabezpieczyc siebie. Ale tak naprawde wiele kobiet roznymi sposobami zdobywa facetow, oj roznymi tylko ze jakos zadna nie ma odwagi sie przyznac i potem udaje ze to niby wielka swietosc. A ja juz chyba postanowilam..te Wasze wpisy dodaly mi ochoty do walki! I zdobede go. Nie zmarnuje sobie zycia. To tyle. Dzieki za zainteresowanie


Zaraz napiszę do TŻ, żeby uważał, bo jakaś 'napalona' może dzwonić
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując