Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-19, 10:11   #3284
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Musisz pamiętać że na to wszystko i tak pisemnie zgodę wyrazasz w szpitalu (jak ja wpadłam prosto na porodowke to mąż wszystko podpisywał na ip)
U mnie na śr mówili że jak nie wyrazasz zgody na np znieczulenie to później już się nie doprosisz zazwyczaj bo boją się że ich oskarzysz że nie wyrazalas, a dali i spowolnilo poród. Mimo że sama prosiłaś na kolanach z bólu...
Więc nas uczono żeby wyrażać na wszystko z takich rzeczy alternatywnych i najwyżej nie skorzystać. Lepiej mieć opcje.

Co do wyciskania dziecka z brzucha to ja bym dała że w ostateczności. Znam historie że po 30min chcieli wyciskac bo się zmiana miała zmienić.... (laska rodzaca koło mnie o 18.30)

Co do nacięcia to kwestia szpitala. Czy chronia krocze? Można zaznaczyć że się bardzo chce i prosi o ochronę krocza.
Druga sprawa musisz poczytać czy wolisz być nacieta czy peknieta. I na podstawie tego podjąć decyzję.

Co do masażu szyjki ja bym się zgodzila. Podobno boli ale może przyspieszyć.



Siąre bierz. Nie wiem po co to ale zaszkodzić nie zaszkodzi



Kurcze a może przebodzcowana? Kółka to tak 2-3h i tyle w teorii...



Nie każde i wręcz mniejszość wg mnie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Pamiętaj że są dzieci kyor 2,3,5 razy ssaja i 1 raz polykaja. A są takie które co zassanie polykaja co wyleci
Na wadze będzie najlepiej widsc czy się najada. Tylko kp jest jak wróciłaś? Położna jakoś będzie?

Ja wiem ze nie je jka już sobie powoli ciumka na dospanie..wtedy ja gilgam po zuchwie to zasysa albo nie więc wyciągam jak szukam to daje. Nie uznaje idei pierś to smoczek. Chcę pierś to dostanie. Niezależnie od powodu dla którego szuka czy jedzenie czy bliskość

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dajesz nadzieje Moi teściowie są mega pobożni, może to wymodlą, bo ja to niezbyt
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora