Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Holandia
Wątek: Holandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-01, 19:43   #62
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez sky1980
racja oni tacy juz sa "zaplanowani".Pracuja c jako au=pair nauczylam sie wiele o nich i szczerze mowiac rowniez pogodzilam sie z wieloma sprawami,np holendrzy sa wscipscy,ja to spotkalam sie z tym najgorszym wscipstwem i dodatkowo ich wrednoscia...ale nie wszyscy sa tacy,ci u ktorych teraz pracuje sa naprawde spoko .
Zreszta podoba mi sie tez kraj, jest zadbany, czysty, wszyscy tu o wszystko dbaja. A w najszym kraju kazdy dba o swoj ty..k .
Wiem jedno do pl juz niegdy nie wroce na stale, tu znalazlam swoj dom, chociaz z dala od wszystkiego co znalam. CZasami mi jest ciezko,nie mam tu zadnej bratniej duszy jak np dobrej kolezanki, ale mam za to TZ to sie bardziej liczy

Masz racje. Ja do pl juz tez na pewno nie wroce. Tak samo jak ty tu znalazlam swoj domek i tu dobrze sie czuje.

A co tam slychac u reszty holenderskich Wizazanek??

Mnie po prostu juz trafia nie powiem co, bo czekam na pozwolenie i to cholerstwo juz sie ciagnie prawie 2 miesiace!!!! Najpierw mialam zaczac prace 1 stycznia, pozniej 1 lutego, a jak narazie siedze na tylku w domciu i powoli dostaje hopla!!!

Napiszcie co i was!! Pozdrawiam!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując