Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Holandia
Wątek: Holandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-08, 21:05   #90
Miss Dior Chérie
Raczkowanie
 
Avatar Miss Dior Chérie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Holandia

Kasiu, no własnie obawiam się, że aż taką entuzjastką jeżeli chodzi o zgłębianie gramatyki i literatury nie jestem. Ale dziękuje bardzo za Twoją pomoc

Doni, GRATULUJĘ!!! Mam nadzieję, że imprezka była udana.
I masz rację, języka tak czy inaczej się nauczę, sama równiez doszłam do takiego wniosku Kilka słówek w stylu lekker, pet, handdoek, douche czy neuken in de keuken ( ) już umiem, więc później powinno pójść z górki. A tak poważnie, to podoba mi się niderlandzki.

Dziekuję że będziecie trzymać za mnie kciuki.
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie bardzo dobrze, bo teraz jestem już pewna że wyjazd do Holandii to to, czego naprawdę chcę. Wszystkie Norwegie, Hiszpanie, Cypry czy inne kraje i pomysły z nimi związane były tylko formą oszukiwania samej siebie i przekonywania, że tam równiez mogę być szczęśliwa... A w Holandii mam jeszcze jedną sprawę do załatwienia. Muszę odnaleźć mojego byłego i albo o nim ostatecznie zapomnieć, albo znowu z nim być. (preferuję tę drugą opcję ) Bo zrozumiałam że tylko wtedy będę mogła zaczać życie całkiem na nowo... Ciągle za nim tęsknie
Trochę się offtopicowo wywnętrzniłam , ale mam nadzieje że nie macie mi tego za złe.

No a poza tym o cudownych Holendrach mogłabym mówić bez końca. I to mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu ze Holandia to kraj dla mnie.
Miss Dior Chérie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując