Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-16, 16:14   #21
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja już nie liczę, ile mam cieni, ale...
takich jak w zestawie, który zamówiłam, jeszcze nie mam i nie znalazłam nigdzie podobnych. poza tym lubię youtuberkę, która stworzyła ten zestaw dla ColourPop i jak w końcu zobaczyłam, że można w Polsce to kupić to musiałam to mieć. Ta youtuberka (nazywa się KathleenLights) stworzyła też z ColurPop Lippie Stick w kolorze LUMIERE :P ale podobny kolor (a nawet 3) mam już i najpierw skończę tamte :P A czerwieni takiej normalnej jak POISON nie miałam, więc będzie cudo. A jeszcze uwielbiam wszystkie ciemne bordowe szminki, albo ciemne "mauve" <3
Też mam szminki podobne do Lumiere, ale to nie szkodzi, bo i tak musiałam ją mieć. A marzy mi się jeszcze Anna z NARSa, której Lumiere jest ponoć dupe-m.

Where the Light Is idzie chyba dość mocno w ciepłą stronę. Ten miedziany/złoty cień byłby dla mnie raczej za ciepły. Pozostałe mogłabym spożytkować, ale u mnie szczyt wyrafinowania na oczach to kredka, więc szkoda nabywać paletki, aby się kurzyły. Chociaż nie powiem, Metamorphosis kusi. Tylko nie mam pewności, czy by mi pasowała. Na pewno tych najmocniej błyszczących cieni używałabym stosunkowo rzadko i w niewielkich ilościach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując