Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 20:19   #24
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Bumble faktycznie wydaje się fajna Te pomadki mają zresztą tak wiele odcieni, że chyba każdy coś wybierze. I fiolety są ciekawe i wiśnie... Nic tylko na bank napadać i zamawiać.

Co do Where the Light Is - chciałabym, żeby mi takie bajeranckie cienie pasowały, ale niestety najlepiej wyglądam w delikatnych makijażach kredką w odcieniu taupe, ewentualnie brązowym. Z pomadkami lubię poszaleć, ale z cieniami to już dość ryzykowne, bo w najlepszym razie wyglądam na chorą Nawet na dolnej powiece mało co u mnie przejdzie. Ani zdecydowanie ciepłe, ani mocno zimne cienie mi nie pasują.
aż się zastanawiam jak wyglądasz, ew jakie masz oczy (małe, duże?), że uważasz że malowanie powiek ci nie pasuje :P myślę, że to kwestia przyzwyczajenia siebie samej, ja się kiedyś nie widziałam w żadnym ciepłym odcieniu czegokolwiek :P uważałam, że jestem królową lodu, damą chłodnych barw etc :P
ale ja lubię kolory, jestem poniekąd artystką, więc nie boję się krzykliwych barw, albo ciemnych smokey plus ciemne burgundowe usta
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując