Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-17, 23:23   #29
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Where The Light Is już nie ma. Mieli chyba tylko jedną, bo od razu jak kliknęłam, że ją chcę to zniknęła z dostępności. Więc odpada. Te dwa matowe cienie mi się na bank przydadzą, za CORNELIOUSem już choruję, co do GLOW to jest matowy, jasny krem, mam coś podobnego (Vanilla z Annabelle Minerals i Stain Roses z Lucy Minerals), ale one są mineralne, proszkowe... zobaczymy

a myślałaś nad paletą COLOUR POP FOREVER FRESHMAN? jest droższa, ale ma więcej cieni. W nich ma 3 matowe (granat, brąz i jakby brązowo-czerwony), 1 satynę ciemno brązową, 1 metallic kremowy i 1 ultrametallic beżowo-biały. ostatnie dwa fajne na rozświetlenia kącików oczu, reszta do dziennego idealna + ten granat piękny matowy...
na necie masz mnóstwo swatchy, zerknij sobie, bo wydaje mi się, że może cię zainteresować. Kolory są "bezpieczne" z małym wieczorowym dodatkiem tego cudnego granatu no i multifunkcyjne, dwa te błyszczące mogą też fajnie prócz rozświetlenia kącika oczu służyć jako rozświetlacz chyba... hmm

ale METAMORPHOSIS też w sumie ładna, przyjrzałam się na tym filmiku, od blogerki, która je wymyśliła -
Fakt, tego Twojego zestawu już nie ma, ale może uzupełnią. Ostatecznie zawsze zostaje eBay - jeśli komuś bardzo zależy.

Freshman jakoś mnie nie chwyta za serce. Może dlatego, że Melrose to odcień, który w moim przypadku ma potencjał robienia "chorego oka". Do Crimper w mojej ultra skromnej kolekcji mam zaś ze dwa-trzy podobne cienie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując