Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodziłam w październiku, teraz kolejna ciąża :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-20, 09:50   #6
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Urodziłam w październiku, teraz kolejna ciąża :(

Cytat:
Napisane przez Ania19990127 Pokaż wiadomość
Cześć, mam na imię Anka, mam 22 lata i w październiku zostałam mamą po raz drugi. Moje pierwszego syna urodziłam jeszcze w liceum, jak miałam 18 lat i później przez liczne problemy w życiu osobistym nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. W końcu się udało i mam tym razem córeczkę. W tym czasie nie miałam za bardzo czasu dla moje TŻ, ale sypialiśmy ze sobą (chociaż częściej ja z małą). Po porodzie nie zdziwił mnie brak okresu, ale ostatnio zaczęłam się zle czuć, miałam mdłości. Byłam u ginekologa i okazało się, ze mam wysokie BetaHCG i ze jestem w ciąży. Przeraziłam się tym, bo jestem niecałe 3 miesiące po porodzie. Wykonałam test ciążowy dla pewności i wyszedł niestety pozytywny. Czy któraś z was tez tak miała, ze zaszła w ciąże zaraz po wcześniejszej? Trochę boje się tej sytuacji, bo jednak nie jestem chyba gotowa na dwójkę małych dzieci w domu. Mój synek nadal potrzebuje dużo uwagi, bo ma 4 lata. Nie wiem tez jak powiedzieć o tym wszystkim mojemu partnerowi. Chciałam się teraz skupić trochę na nauce i zdać maturę zaocznie a w przyszłości może zacząć studia lub pracę. Boje się, ze trzecie dziecko zrujnuje mi życie
Sama miałam termin na październik, a córeczkę urodziłam na sam koniec września i też mam starszaka w tym roku kończy 4 lata. Nie wyobrażam sobie zajść teraz w ciążę. Myślę, że to ciężka sprawa dla ciebie(fizycznie i psychicznie). Na bank musisz pogadać z partnerem o sytuacji. Jesteście w tym razem. Cóż praca i wykształcenie musi poczekać. Dziecko nie zrujnuje ci życia. Nie powinnaś tak myśleć. Życzę ci dużo wytrwałości!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując