Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trawiasto-słonecznie-kolorowo :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-16, 16:58   #9
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Trawiasto-słonecznie-kolorowo :D

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Mi makijaż jako taki też nie.
Ale technicznie jest genialnie Moda, zdjęcia - świetnie pasuje.
Dobra robota.
Dziękuje Ogólnie nie za dobrze wyglądam w żywych barwach i tak wyciągniętych cieniach... taka moja uroda

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A mi się baaardzo podoba! Ale piękne kolory, razem świetnie wyglądają Radośnie i soczyście. A kreseczka... idealna
Susano, dziękuję

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
a mnie się cholernie podoba !!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziękuję za makijaż bo to ja zamawiałam

Mi się bardzo podoba, zastanawiam się jak by wyglądało wszystko razem tzn. cała twarz

makijaż bardzo mi się podoba, a rzęski dolnej powieki rewelacja.


Lemirko, cieszę się, że się podoba Całościowo niezbyt korzystnie wyglądałam w tym makijażu, nie pasuje do mnie taka technika...ale zawsze warto próbować

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
osobiście nie lubie takiego cieniowanie tzn dół zółty wyzej zielony.

Ale rzęsy dolnie to Śliczne są jak je pomalowałaś?
Dziękuję Rzęsy dolne najpierw pomalowałam czarnym, a następnie złotym tuszem. Później się bawiłam w zrobienie widocznych kępków...pęsetą i na te kępki jeszcze raz końcówką nakładałam duuużo złotego tuszu

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Wow hmm,jakoś mi sobie trudno wyobrazić Ciebie w tym makijażu,bo lubię Cię w jakimś dymku (tak samo jak siebie), ale jestem pewna że na innej dziewczynie wyglądałoby to świetnie, i w ogóle sam makijaż jest naprawde dobry,taki gazetowy a więc plus wielki za kombinowanie
Dziękuję na innej to na pewno by lepiej wyglądało... u mnie sprawdza się tylko smokey

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Jedyne co mi się nie podoba to to, że różowy na dole raczej dołączyłabym do zielonego na górze (a tak to te kolory odstają od siebie - ale może taki był zamysł ). A tak poza tym to bardzo mi się podoba, chciałabym umieć tak cieniować
Dziękuję Nie chciałam łączyć różu z zielenią, właśnie chciałam te kolory od siebie oddzielić A tutaj zbyt dużo cieniowania nie ma...
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując