Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trawiasto-słonecznie-kolorowo :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-18, 18:31   #23
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Trawiasto-słonecznie-kolorowo :D

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Na zyczenie czyje hmmmmm ?
nooo..makijaz rewelka dolne rzesy w ogole bajka jakas tylko ten cien bym ciemniejszy nieco zrobila na dole ale csssss bo piknie jest
luuubie takie cieniowania
Makijaż na życzenie Lemirki bo chciała trawiasto-słonecznie, i na Twoje bo chciałaś kolorowo - dla ciebie dodałam róż na dolna powiekę


Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Bardzo odważny makijaż (poza tymi zombie oczywiście )
Góra jest piękna, dół podoba mi sie już troszkę mniej... Ale ty masz dłuuuuugaśne rzęsy na dole Fajnie je w te kępki posklejałaś - bardzo ciekawy efekt ale chyba nie do tego makijażu Do tego akurat mogłyby bardziej pasować srebrne chyba... Chociaż... eee czepiam sie bez sensu
Alice, dziękuje Srebrny tusz teoretycznie mam ale jest tak badziewny i leży w szafie. Zawsze chciałam sobie tak pomalować dolne rzęsy, ale też tak mi się zdaje, że nie pasuje...Dolna powieka powstała pod wpływem chwili - nie była zaplanowana

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Dostrzegam plusy i minusy tego makijażu
Plusy:
-ogromnie sie ciesze, ze mogłam zobaczyc Twoje oczko w zywych i soczystych kolorkach
-Fantastyczne cieniowanie
-super kreseczka na górnej powiece
Minusy:
-kolorek dolnej powieki jakos mi nie pasuje
- rzesy na dolnej powiece mnie niestety nie przekonuja

Ogólnie efekt bardzo ciekawy
Żałuje, ze nie ma zdjęcia twarzy, chciałabym zobaczyć jak wygladasz a takim soczystym makijażu
Laro, dziękuje Powiem szczerze że nie chciałabyś mnie zobaczyć w tym makijażu, wyglądałam, moim zdaniem, niekorzystnie, wręcz cyrkowo

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A mnie bardzo sie podoba!
Zielony bardzo pasuje do twoich oczek.
Dziękuję Zielony pasuje, ale żółty już nie

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
piękny śliczne cieniowanie i fajna kolorystyka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Smaczne i soczyste kolory
Widze duzo dziewczyn, ktore kombinuja z kolorami, ale na dzien wola cos delikatniejszego I ja naleze do tego grona hehe.
Ale makijaz 1' klasa
Dziękuję W prawie wszystkich makijażach, które tutaj prezentowałam, wyłaziłam z domu. Szaleję dopiero wieczorem

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
wykonanie i kolorystyka na ogromny plus minus jedynie za dolne rzęsyjakoś nie bardzo mnie sie podobają takie posklejaneale rozumien,ze taki był plan
Paulinko, dziękuje
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując