Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trądzik różowaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-18, 10:07   #85
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: trądzik różowaty

do czerwone policzki!! Ja mam dokładnie ten sam problem co ty, i moja skora na policzkach wygląda identycznie jak u ciebie. Byłam juz u wielu dermatologow, niestety żaden tak naprawde mi nie pomogł. Powiedziano mi, ze mam skore nadreaktywną skłonną do czerwienienia. Bez odpowiedniej peilęgnacji moge miec trądzik różowaty. Dostałam masc Protopic bardzo silną z resztą, ktora ma zlikwidowac ogniska zapalne na twarzy. ( w sumie nic mi to nie pomogło) oprocz tego uzywam iwostin capillin do skróry nadreawktywnej, przemywam twarz Physiogelem albo płynem micelarnym, u mnie rowniez skora toleruje bardziej tłuste kremy niz nawilazające. Niestety jakis rewalacyjnych zmian nie widze, najgorzej jest przy zmianie temperatury( lato-zima), gorących potrawach, i kiedy sie zdenerwuje, wtedy jestem cała wysypana. nawet jak dotkne szorstkim recznikiem twarz, to zaraz mam podrażnioną. U mnie problem nasila sie najbardziej w maju kiedy drzewa pylą jest to ziwązane z alergią jakby mało byłoproblemow. wtedy codziennie łykam clarityne badz zyrtec i wygladam jak piwonia starsznie cieżko wyleczyc twarz, same wiecie Pozdrawaim wszytkie rumiena dziewczynki.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując