Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kasjer/sprzedawca/ praca w sklepie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 07:02   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: SUPER sprzedawca jak nim zostać?

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!

Jestem już po sesji... zaczynają się wakacje i ... PRACA... wysłałam swoje CV do jednej z Koszalińskich drogerii. po kilku dniach otrzymałam telefon dzisiaj byłam na wstępnej rozmowie i wydaje mi się, że pracodawca pozytynie mnie odebrał i dostanę pracę.

Niestety mam pewne obawy - nigdy nie pracowałam w takim sklepie i nie miałam styczności z kasą fiskalną.
Jakich zwrotów powinnam unikać a jakie są mile odbierane przez klientów? (wiem, że np pytanie "w czym mogę pomóc -kategorycznie odada") Jakim zwrotem można je zastąpić?


czy praca z kasą fiskalną przysparza wam czasami problemów? cz jest t dziecinnie prosta "zabaweczka"?
A skąd Ci przyszło do głowy, żę " w czym moge pomóc" kategorycznie odpada? Do takich pytań ja bym razczej zaliczyłą "co podać", które jest szczytem kretynizmu, jako, że człowiek nie chce, aby mu sprzedawca od razu coś podawał.

Obsługi kasy fiskalnej trzeba się po prostu nauczyć, strasznie trudne to nie jest, ale musiałby Ci ktoś wszystko pokazać i pilnowac, jak to robisz. Z czasem nabiera się wprawy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując