Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 20:02   #73
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam wszystkich.
Jestem narzeczonym "nafie" Mysle ze mam cos do dodania. Moja kolezanka ze studiow zrobila sobie w te wakacje ta operacje - w jednej z Warszawskich klinik (nie podaje nazwy by nie bylo ze kryptoreklama ) Miala okolo -10 na jedno i drugie oko... teraz sledzimy co sie z nia dzieje bo u mnie w grupie duzo osob jest zainteresowanych taka operacja ( w tym ja) a wiec tak
- z -10 poszlo do zera!!! teraz po juz 3 miesiacach ma -0,25... lekarka powiedziala ze max moze sie pogorszyc do -2... no ale czym ze jest -2 a tym bardziej -0,25 przy -10 - kto tyle ma dobrze zna odpowiedz
- zadnego bolu nie czula!!!
- operacja trwala 5 minut (jedno i drugie oko)
- lezysz, trzymaja takie rozwieraczki Ci powieki i glowe by nic sie nie ruszalo a Ty masz sledzic wzrokiem za laserem - patrzac wprost na niego.
- kolezanka twierdzi tez ze jak wychodzila z gabinetu to juz wtedy widziala wskazowki zegara(!!!!) (dla niewytrawnych przy -10 nie widac zegara )
- no i zero powiklan - nic a nic jej sie nie dzieje zlego!
wiec dla niej same plusy! mowila tez ze przed nia inny chlopak od nas ze studiow (ale ja go nie znam) robil sobie operacje tez tam i wynik rownie dobry!!!
ze zlych wiadomosci odrzucaja wiele osob! kolezanka powiedziala ze 70% ale moim zdaniem sie jej pomieszalo... bo nie 70 tylko 40 - tak jest napisane na ich stronie (tej kliniki). A to gl. ze wzgledu na zbyt cienka rogowke! Wiec modlic sie tylko aby rogowka byla dobra i kasy duzo i nie ma co myslec!
aha i wcale Ci lekarze tak sie nie przejmuja wada ktora postepuje! to chyba najmniej wazne - jesli masz 21 lat to za bardzo nie patrza na wzrost wady - tej kolezance wada rosla szybko i to olali
to tyle mam do napisania. Pozdrawiam.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując