Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-16, 12:02   #303
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Mój synek śpi w spiworku a smoczki mamy z Nuka i Lovi ale ten z Nuka jest bardziej płaski i mały zdecydowaniem ten woli.

Któraś z Was pisała wcześniej o magicznym kubeczku przy kp? Ile spływa tego mleka z drugiej piersi do tego kubeczka? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem. U Hubiego nie widzę go, skąd zamawialyscie?
U mnie nie dużo bo 30 ml. Ale jak ja ściągane przy okazji to spoko bo mój mały krótko je. 10 minut to Maks a zazwyczaj nawet krocej. Więc tylko trochę zachodu z przelewaniem ale wolę to od laktarora zwłaszcza że odxkagam tylko w razie W. I rozstępy smaruje mlekiem [emoji85][emoji85][emoji85] i butelka była tylko dwa razu grana i nie wiem czy zaakceptuje jak będzie trzeba... W dzień mamy chce wyjść na babskie wyjście to może będzie okazja spróbować.
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez się łapią za uszy? Moja od jakiegoś czasu tak robi i zaczęłam się zastanawiac czy może coś ją tam boli czy swędzi. Tylko ze wtedy pewnie byłby jakiś płacz. Poza tym nie wiem czy takie maleństwo pokazywałoby już ze coś tam w uszku mu przeszkadza. Jak myślicie?
Czasem tak. Dzisiaj tak się mocno ciągnął że nie wiedziałam czy się śmiać czy ratować. Myślę że jakby było coś z uszami to by marudzi la
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie? [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie. W zeszłym roku pierwszy raz o tym słyszałam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując