Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-09, 19:10   #103
malami96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: ubrania sportowe - gdzie kupujecie? :)

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie, gdzie kupujecie ubrania sportowe? szczególnie chodzi mi o spodnie (preferuję obcisłe, typu legginsy) oraz topy/bluzki?

stanik sportowy upolowałam na przecenie w h&m, a że mam mały biust, to jest dla mnie wystarczający jednak brakuje mi spodni i bluzek. mam parę z h&m, ale uważam, że bez promocji nie są warte swojej ceny. wybór też nie jest jakiś szalony.

chciałabym uzupełnić moją kolekcję, żeby robić jedno pranie pod koniec tygodnia, a nie codziennie się martwić, czy mam coś czystego na trening.
czekam na wasze typy! mam nadzieję, że nie uznacie tego wątku za beznadziejny, ale przechadzając się po sklepach i widząc takie szmatki za kilkadziesiąt złotych.. wolę już prać codziennie, a kupić karnet na zajęcia
Zamawiam na Zalando
tylko zawsze ustawiam wszytsko w filtach- rozmiary, ceny, rabaty :P
Zeby sobie skrócić czas przegladania- bo wiem, ze mnie na niektore rzeczy nie stać, a jeszcze bardziej nie lubie kiedy jest jakas idealna szmatka, w super cenie, ale nie ma mojego rozmiaru! wiec polecam filtry:P
malami96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując