Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-21, 07:24   #1994
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

Nadrobiłam Was więc odpiszę co pamiętam

Makaron, ale się zawzięłaś z ćwiczeniami, super!

Paulownia, i jak tam Shred? Ćwiczysz dalej? Na początku ja też za długo nie mogłam wytrzymać... a jeszcze wtedy anemię miałam i padałam po kilku minutach... zobaczysz, że z każdym treningiem będzie coraz lepiej

Coctail, świetnie wyglądasz w tej sukieneczce

Like, pytałaś jak gotuję jaglankę- teraz idę na łatwiznę i gotuję w woreczkach, ale wcześniej gotowałam taką sypaną, no i najpierw płukałam kilka razy w zimnej wodzie- później prażyłam ją w suchym garnku- trzeba mieszać żeby się nie przypaliła, i jak już się podprażyła lekko to zalewałam wrzątkiem do przykrycia kaszy (tak z pół cm. wody ponad kaszę)- i gotowałam do wchłonięcia płynu na wolnym ogniu. Nie wolno mieszać, bo się breja zrobi. Ewentualnie widelcem dziubnąć i spróbować czy już zostawić jeszcze na trochę pod przykryciem wtedy napęcznieje
A mąkę jaglaną kupowałam w Kauflandzie- póki co tylko tam ją widziałam

Basia, widzę dzielnie kręcisz hh, pięknie!

Monia, i jak tam @? Poszedł już sobie? Ale Ty masz z nim przeboje... współczuję
Kolinek już zdrowy? Zdrówka dla Niego

Zoooska, nie smutaj pisz tu!

Milena, i jak tam synuś? Dalej kolki Go męczą? To ustrojstwo często występuje u chłopczyków... ;/

Margot, brawo za ćwiczenia małe grzeszki wybaczone
Też mi się włączył tryb oszczędzania już nie kupuję kosmetyków "na zapas"

Migotenka, skakali, oj skakali teściowa mało mnie nie zgniotła ze szczęścia myślałam, że w końcu zemdleje w radości tak, 3 miesiąc zaczęłam

Madziu, gdzie Ty? Czekoladka?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując