Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-17, 17:31   #27
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;84899096]Od południa boli mnie głowa. Walczę ze sobą, ale nie powiem, że jest łatwo.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Łączę się w bólu, a na poście nie jestem [emoji51] brakuje mi cukru, pieczywa i zimnego piwa [emoji41] ale pierwszy dzień jest najtrudniejszy....zawsze. ...damy radę [emoji110]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8489721 1]Wprowadz zamiennik! Czym chcesz zgrzeszyc? Cos slodkiego? To kup gorzka czekolade i jedz kosteczke dziennie . Chcesz piwa? Wypij pol szklanki.

Bylam na zakupach.
Jajka i kielbasa na sniadanie. Warzywa i mieso na obiad. Warzywa na kolacje (i bataty, bo jednak nie wyobrazam sobie zjesc na kolacje tylko warzyw, nawet jesli w duzej ilosci). Jakis dobry olej itd, w sumie wcale duzo mnie to nie kosztowalo. Kupilam sporo warzyw mrozonych. Posilki bede szykowac w parowarze.

Najbardziej mi bedzie chyba brakowac... czegos slodkiego do picia :/. I jakiegos wina z lodem na upalne dni. No ale nie ma co sie patyczkowac. Pierwsze 20 kilo to naprawde alarm o zdrowie.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



Moja mama na poscie robila sobie na obiad zupe z calych 2 mrozonek warzyw do zupy i blendowala to, a potem pila prosto z tego wielkiego kubka od blendera.
To jest spoko patent zeby zjesc w miare sporo kalorii bez zucia godzinami (pomaga na poczatku, zeby ''nie pasc jak mucha'' z braku kalorii.
Poza tym jak ci sie bedzie robilo slabo/glodno, jedz owoc - jablka, grejpfruty i chyba rzeczy typu maliny/jagody/truskawki sa dozwolone. Zwlaszcza na poczatku nie zalowalabym .[/QUOTE]Świetny pomysł z tym miksowaniem. Właśnie miałam wywalić gar lecza które miało być zupą,tylko dałam za dużo czilli i jest nie do "zjedzenia". Jutro zmiksuję i może przełknę [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Przybywam i ja do nowego watku
Jak się czujesz?forma jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja [emoji3][emoji3][emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora