Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-11, 14:47   #2807
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja raz rozmawialam raz z taką fryzjerką, która sprzedaje pasemka i wlosy na taśmie na allegro <4great hair>. Noi pogadałam z nią i sie zapytałam ile tzrebałoby pasemek. No to powiedziała mi, no, że od 70 można zacząć przedłużać. Mi nawet do głowy nieprzyszło, żeby je cioeniować jakos o tym niemyślałam. Myślałam, że jak przedłuże to, że już to tak zostanie ale widomo - to niebedzie naryralny efekt. Ale teraz o cieniowaniu - no więc co do mojej fryzuty to chciałabym mieć tak dane w trójkąt - z przodu krótsze a do dołu coraz złuższe. Ale jednak myslałam, że będe chodzić cały czas w warkoczu bo będe sie bała, że sie wlosy poplączą. A co do liczby pasemek to będe sobie dokupywała bo narazie jeszcze kasy niezarabiam . na 100 pasemek potrzebowalabym 60 zl 25 za 15 .. troch sie zdziwilam i sie lekko boje je kupywać, żeby sie nieokazalo, że to jakieś wogóle niemiękkie i takie tam. /syntetyczne wlosy kojarzą mi sie albo z cieniutkimi niteczkami ale takimi bardzo, albo z takimi grubymi strasznie niewiem .. jak one na serio wyglądają ?
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora