Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-28, 20:59   #533
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Heh, może niedobra ze mnie dziewczynka, ale myślę, że mała, szykowna, gustowna, kobieca zemsta nie jest złym pomysłem.

A tak przy okazji wymyśliłam sobie, że zacznę teraz o siebie dbać i robić się na bóstwo. A później "przypadkiem" wyślę mu swoje zdjęcia wiem, wiem... dziwne pomysły mam, ale to lepsze niż płakanie w poduszkę
Ale się kochana cieszę , że nie skrytykowałaś mojego pomysłu a w zasadzie marzenia i uważasz że dobra zemsta nie jest zła;-) poki co i tak wyżywam sie wirtualnie, a w moich myślach to on juz przeszedł istne torturydopiekłam mu do żywego a te moje wyobrażenia to sa tak realistyczne, że czasami udaje mi sie nawet odczuć satysfakcję
kochana wszystko jest lepsze niz plakanie w poduszke...
a jeśli już są w nas negatywne emocje to lepiej je skierować choćby i wirtualnie w swojego oprawce i kata niż w siebie samych...
a reszte enegii przeznaczmy na dbanie o sbei i robienie z siebie bóstwa
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora