Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-18, 17:30   #11
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość


Ja wyrzuciłam właśnie prawie 20 lakierów, które nie wysychały na paznokciach. Trochę było mi ich szkoda, ale nie będę ich trzymać, bo w ich wypadku nawet wysuszacz nie pomoże - zawsze pod spodem zostaje miękka warstwa i jak czegoś dotykam, to całe malowanie na marne

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------
Kurde ja mam takie z 4 lakiery właśnie co nawet z wysuszaczem nie schną tak jak należy.Ale nie wywalę pomęczę się bo kolory


Nie, ja zbieram wszystko do zdjęcia i wyrzucam. Ale saszetek to mam teraz malutko, bo pozużywałam większość w sierpniu. Wkurzało mnie, jak się walały na półce i kurzyły.
Ja tam lubię na nie patrzeć już nawet mama do mnie wczoraj"no wywal te puste saszetki po co Ci one?"
Aaa właśnie postanowiłam również zbierać zdenkowane produkty i wrzucać zdjęcia tylko szkoda, że nie mam żadnej reklamówki papierowej i muszę do takiej zwykłej.I gdzie ja to trzymać będę?

Wy zbieracie produkty i ile się skończą w miesiącu to fotka i do wywalenia? I w kolejnym miesiącu nowe zbieracie? :P
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora