Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-17, 09:22   #1672
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Heh, jak Ty masz dobrze z teściami [emoji1]
Tymczasem, jak widać, już nie śpię i nie pospałam długo dzisiejszej nocy. Była godzinna przerwa na noszenie około 03:00, a spać kladłam się standardowo, czyli po północy i po 15 minutach był cyc.
Kiedyś się zemszczę za te nieprzespane noce i notoryczne zmęczenie [emoji38] ale już dobra, nie narzekam, bo mam tylko dwoje smyków, a koleżanka lada dzień urodzi czwartego synka [emoji28]
Dziewczyny, używacie jakieś krople do oczu na popękane naczynka ze zmęczenia? Zielona w temacie jestem, a by się coś przydało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------

Wygoda przede wszystkim i myślę, że nie będziesz żałować obrotowego. Wyobraź sobie deszcz i szamotaninę żeby poprawnie posadzić malucha w foteliku nieobrotowym. My od ponad roku tylko raz wymontowaliśmy fotelik żeby coś przewieźć na tylnej kanapie a sam demontaż to 2 minuty roboty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko bosko 8h na cito .... [emoji43][emoji43]

Ja jako ze od ciazy mam straszne problemy z oczami i przetestowalam juz pol asortymentu na rynku najbardziej lubie thealoz lub obecnie ektin (on ma dodatkowo lekkie dzialanie antalergiczne co u mnie na wiosne jak znalazl)
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Akada, my swego czasu też oddawaliśmy dziecko w drzwiach, ale już od wielu miesięcy można normalnie wchodzić do środka, a żłobek dodatkowo jest na pierwszym piętrze [emoji85]

Fizjo mamy dziś, dam znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo nasz tez tak ma ... a jak Panie sobie z tym radza po wyjsciu z dziecmi na dwor ? Bo zastanawia mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując