Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki Marcóweczki 2021 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 17:52   #82
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Mroczne, ale nie straszne. Coś jak Zodiac lub Seven, trzymające w napięciu. Tż nie znosi pozytywnych filmów i komedyjek. House cały obejrzany, Rick and Morty tez, takie klimaty Bardzo chętnie z postaciami psychopatycznymi i socjopatycznymi.
A ten ocean to coś wspaniałego... Ja kilka lat mieszkałam w Gdańsku i bardzo tęsknię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może Mindhunter przypadłby Wam do gustu? W skrócie: agenci FBI robią wywiady z seryjnymi modercami, żeby dzięki informacjom od nich spróbować zamknąć nierozwiązane śledztwa.
Cytat:
Napisane przez madzia_2000 Pokaż wiadomość
Przerażona tym plamieniem zadzwoniłam do swojego gina i powiedział żebym lepiej udała się do szpitala na obserwację. Właśnie do was piszę z oddziału, pobrali mi krew i zrobili usg. Pęcherzyk urósł przez 2 dni z 2.6 mm do 3.9 mm, ale plamienie nie ustaje. Dostałam jakieś tabletki, coś na literę P ale byłam zbyt przerażona żeby zapamiętać nazwę. Robią mi betę dziś i jutro, jak wzrośnie to super, jak spadnie.. Nie chcę o tym myśleć. Cieszę się, że u was przynajmniej wszystko się układa. Mam nadzieję że jutro przyniosę również pozytywne wieści. Dbajcie o siebie i oszczędzajcie się jak tylko możecie, ja chyba się zabieram za wcinanie banana żeby zabić jakoś ten czas
Trzymam kciuki za przyrost bety [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora