Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki Marcóweczki 2021 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 19:02   #85
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez nuit87 Pokaż wiadomość
Gratuluję, bardzo się cieszę!!

Gratulacje dla nowych dziewczyn i witam na wątku, mam nadzieję, że wszystkie z nudnymi ciążami dotrwamy do marca

Ciężko mi na razie być na bieżąco z wątkiem, opieka nad małą zabiera mi cały czas, a w czasie jej drzemki staram się odsypiać (jestem mega senna i mam zawroty głowy). Ale cieszą mnie te objawy wczoraj miałam wizytę i wszystko ok, pęcherzyk jest. Lekarz zalecił mi suplementować kwas foliowy, jod i witaminę D. Co do ruchu to codziennie mam 6-7 km spacery z małą, dzięki temu zawroty głowy mi mijają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Ja się obecnie czuje jak na wiecznym kacu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ile mierzy pęcherzyk i który masz t+d?
Cytat:
Napisane przez madzia_2000 Pokaż wiadomość
Przerażona tym plamieniem zadzwoniłam do swojego gina i powiedział żebym lepiej udała się do szpitala na obserwację. Właśnie do was piszę z oddziału, pobrali mi krew i zrobili usg. Pęcherzyk urósł przez 2 dni z 2.6 mm do 3.9 mm, ale plamienie nie ustaje. Dostałam jakieś tabletki, coś na literę P ale byłam zbyt przerażona żeby zapamiętać nazwę. Robią mi betę dziś i jutro, jak wzrośnie to super, jak spadnie.. Nie chcę o tym myśleć. Cieszę się, że u was przynajmniej wszystko się układa. Mam nadzieję że jutro przyniosę również pozytywne wieści. Dbajcie o siebie i oszczędzajcie się jak tylko możecie, ja chyba się zabieram za wcinanie banana żeby zabić jakoś ten czas
Przyrost powinien być 1mm na dzień z tego co dziś czytałam, więc wszystko jest w normie!!!! Mam nadzieję, że szybko Ci zleci. Na pewno najadłaś się strachu. Dali Ci progesteron, Duphaston?
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
To może Mindhunter przypadłby Wam do gustu? W skrócie: agenci FBI robią wywiady z seryjnymi modercami, żeby dzięki informacjom od nich spróbować zamknąć nierozwiązane śledztwa. Trzymam kciuki za przyrost bety [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuu może. Dziekuje!
Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam Sposób na morderstwo i włączyłam Glitch. Pierwszy polecam, drugi ciężko wyczuć jeszcze. Ale ostatnio oglądałam zawalisty polski serial na Netflix, tyle co premiera była i szczerze to nie spodziewałam się tak dobrego kina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Właśnie dziś do P. mówiłam że czuje się jak na kacu bo nie umiałam do niczego innego tego porównać [emoji23][emoji23] właśnie się zastanawiałam czy zawroty głowy są normalne no ale skoro Ty też masz to lekko się uspokoiłam jaką dawkę wit D masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Trzymam kciuki [emoji8][emoji8] i mam nadzieję że wszystko będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polski Rojst był ok.

A właśnie skończyłam oglądać na Netflixie "Być jak Jon Malkovich". Polecam baaardzo! Mroczne, takie archetypowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora