Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metoda OMO - kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 19:16   #2
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Metoda OMO - kosmetyki

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Moje pytania dla osób, które wypróbowały tę metodę:
1/ czy efekty są naprawdę lepsze niż po zwykłym myciu?
2/ czy są one widoczne już po pierwszym razie?
3/ czy może sobie tym zaszkodzić?
4/ czy efektu nie popsuje farbowanie albo rozjaśnianie (chociażby rozjaśniaczem w spreju Joanny)?
5/ jakich wy używacie kosmetyków do OMO?
6/ czy wszystkie kosmetyki bezsilikonowe się do tego nadają?
7/ czy mogłabym użyć innych lub w innej kolejności?
8/ czy można do drugiego O dodać trochę olejku dla lepszego efektu?
1. Według mnie tak, choć ciężko mi powiedzieć czy to akurat zasługa OMO czy raczej olejowania i nawilżania.
2. Zależy u kogo, u jednej osoby będę widoczne po 1 myciu, u drugiej nie. Nie pamiętam jak było u mnie, bo stosuję tę metodę już dosyć długo.
3. Nie sądzę żeby sama metoda była szkodliwa, co najwyżej jakaś odżywka może się do tego nie nadawać, może obciążać, podrażniać, tak jak ze wszystkim.
4. Znowu zależy jak włosy reagują, moje włosy są podatne na zniszczenia, więc regularne farbowanie mogłoby mi zniszczyć efekt pielęgnacji, niektóre włosy przy odpowiednim dbaniu o nie nawet po rozjaśnianiu wyglądają ładnie
5. Moje pierwsze O to zawsze olej (ostatnio używałam masła shea, kakaowego, babassu, oleju z orzechów włoskich i winogronowego), potem szampon jajeczny Joanny lub różowy Gliss Kur z jedwabiem. Drugie O to najczęściej Garnier avocado i karite lub maska (ostatnio używane Kallos, Wax Kamille, Bingo i Gloria).
6. tak jak w punkcie 3
7. Wydaje mi się, że Alterry możesz używać i jako pierwsze i jako drugie O skoro Ci pasuje Tak samo Isana, jeśli odpowiada Twoim włosom (dla mnie jest za mało treściwa jako drugie O).
8. Można, ale jak dodasz za dużo to możesz sobie obciążyć włosy, wystarczy kilka kropli

A moje włosy są w albumie na moim profilu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując