Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 13:56   #931
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;87109544]Jak będę miała chwile tez odpalę LiS czekałam na ten odcinek. Chyba pierwsza czesc mi i tak najbardziej się podobała, później druga, na koniec ta ostatnia ale i tak wszystkie trzy uwielbiam [/QUOTE]

Racja, swoją drogą bardzo polubiłam postać Seana nieczęsto w grach (a w serialach szczególnie) jest młody chłopak, który ma jakieś wartości i się ich trzyma, a nie w kółko ćpanie, rvchanie, olewanie wszystkiego. Wiadomo, życie dało mu po dupie, ale przedtem tez wydawał się bardzo obowiązkowy, miło się nim gra. (Szczególnie, że w kolejnych rozdziałach ma nielimitowany dostęp do ćpania, picia i ogólnie tych wszystkich ,,złych''rzeczy a jakiś ma pomyślunek i korzysta z głową. Wiadomo, my nim kierujemy, ale mimo wszystko).

Sama też lubię takie luzackie życie, ale wszystko w ramach rozsądku, mega fajna ta cała paczka w rozdziale 3
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując