Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-10, 13:25   #3827
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ojej, no co Ty mówisz? Czyli zmieniłaś pracę ? Skoro jesteś zadowolona, to najważniejsze, ale zaglądaj tutaj cześciej , bo lubiłam się z Tobą wymieniać zakupowymi doświadczeniami i nowymi nabytkami A, że to plotkowy, to można zahaczać o inne tematy

Ja ostatnio nakladalm Lily Lolo Warm Peach i na to puder wykonczeniowy z Lucy Minerals i mam doslownie efekt photshopa przy zachowaniu lekkości samego makijażu
No jakby to powiedzieć... na razie jestem podczas poszukiwań swojej drogi. Ale tak, jestem mega zadowolona, że oświata poszła w zapomnienie. A co do zakupów - wymyśliłam sobie, że od Mikołaja chciałabym zestaw kosmetyków do włosów i teraz szukam co tam fajnego nowego się pojawiło. Baaardzo polubiłam się jesienią (wiosną i latem to był dramat) z serum na końce od Anwen, tym w słoiczku, więc na pewno jednym z moich chciejstw jest to w płynie. A Ty masz jakieś fajne nowe włosowe odkrycia? Mój mówi, że nie kupi mi paczki za mniej niż 200 zł, to mogę potestować dość sporo myślę.

U mnie dzisiaj wpadł znów LL testowo i w sumie znowu jestem zadowolona, zobaczymy co to będzie po demakijażu. Ostatnio też zdarza mi się nakładać zamiast różu modelujący puder Pixie (moon kissed) i jestem lekko zdziwiona, jak subtelny i ładny efekt to cudeńko daje. Staram się używać trochę tych moich zbiorów, bo mam pełne szuflady, a wstyd przyznać - na co dzień zazwyczaj używam jednego i tego samego zestawu...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując