Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-24, 20:28   #87
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Hmm powinnaś pić bardzo duże ilości wody niegazowanej, ok 2,5 - 3 litry dziennie, jeść pieczywo razowe, zrezygnować z masła, jeść DUUUUUUŻO owoców i warzyw (bez bananów ), na obiad starać się jeść tylko gotowane produkty, zupy, nie jeść produktów mącznych, odpadają np pierożki, naleśniki, kluski...nie powinnaś jeść makaronów, no i oczywiście słodycze mi kiedyś udało się nie jeść nic słodkiego przez pół roku, tylko gumy do żucia, ale też bez cukru nie słodziłam kawy, herbaty... Może to dość rygorystyczna dieta, ale sprawdzona ja osobiście się nie odchudzam, ale mam chore jelita, więc nie wolno mi jeść tego co "dobre" bo oczywiście "dobre" nie oznacza zdrowe
Np na śniadanie jeść jogurt najlepiej ze zbożami + kromkę chleba razowego, na lunch jabłko (duuuuużo jabłek, są bardzo zdrowe, soczyste, wypłukują toksyny z organizmu), na obiad coś ugotowanego najlepiej na parze a kolacje jeść lekką, najlepiej z chrupkiego pieczywa i nie za późno, po kolacji jeśli chcesz schudnąć przyda się mały spacerek na świeżym powietrzu lepiej się będzie spać no i to chyba na tyle, będzie Ci ciężko z taką dietą, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić

aha i jeszcze rano, po przebudzeniu wypić szkalnę ciepłej przegotowanej wody niby nic a naprawdę pomaga reguluje metabolizm i wypłukuje pozostałości z poprzedniego dnia
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2008-12-24 o 20:38
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując