Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-24, 20:47   #89
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dlaczego nie mogę schudnąć?! :(

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
no to tak przykladowo...
na sniadanie kawa na mleku z jedna lyzeczka cukru lub kakao, kanapka z ciemnego pieczywa posmarowana maslem albo serkiem ziarnistym z plasterkiem szynki, rzodkiewka.
zrezygnuj z cukru myślę, że jakoś bez niego przeżyjesz. poza tym śniadanie ZA MAŁE!! ono ma dać Ci kopa energetycznego na cały dzień, to najważniejszy posiłek. Zjedz kanapkę, do tego możesz jakiś jogurt (np naturalny z musli) czy twaróg z owocami. Pełnowartościowe śniadanie = białko + węglowodany złożone. Poprzeglądaj wątek owsiankowy, może znajdziesz inspirację do zrobienie jakiegoś pysznego zdrowego śniadania

Cytat:
do szkoly dwie kanapki przewaznie takie jak w domu, jablko.
ok. ale pamiętaj, żeby jeść co 2-3h, nie rób dłuższych odstępów.

Cytat:
w domu obiad, ale jedzony o roznych godzinach (wiadomo, raz koncze lekcje po 12, a raz po 16 :/ ). obiady rozne... w tygodniu przewaznie zupy jarzynowe, pomidorowe itp., albo makaron, ryz z sosem.
jesz domowe obiady, prawda? w porządku, ale jesli chcesz, mozesz np. poprosic mame, zeby zupe zabielila nie smietana a jogurtem nauralnym, zmieniła ryż biały na brązowy, a makaron zwykły - na razowy unikaj potraw smazonych na glebokim tluszczu, masz moze teflon ?

Cytat:
na kolacje przewaznie kanapki czy platki i owoce...jablka, grejpfuty, mandarynki. a pomiedzy tymi posilkami do picia woda, herbata, mleko, czasem soki. czesto jakies jogurty owocowe i niestety batoniki, czekolada, ciastka. wiem, to ostatnie jest najgorsze, ale od malenkiego kocham slodycze. i nie jem ich jakos wyjatkowo duzo w porownaniu do poprzednich lat. tyle co zawsze... a mimo to waga roooosnie^^
jesli jesz kolacje 2-3h przed snem, powinno byc to glownie białko + wegle zlozone, jesli pozniej, czyli np. 1h przed snem - czysto białkowa.

na redukcji staraj się nie podjadać. jedz bardziej wartosciowe posilki, a nie powinnas miec ochoty na podjadania pomiedzy nimi. Pamietaj o NNKT (niezbedne nienasycone kwasy tluszczowe)!!!!!!!

wiecej w watkach podwieszonych, mozesz tu -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272647&page=153 poogladac redukcyjne jadlospisy i brac z nich przyklad. Generalnie, oblicz swoje zapotrzebowanie energetyczne i odejmij od tego ok. 300 kcal, a powinnas chudnac o ile masz pewna dawkę ruchu ok. 0,5-1kg na tydzien
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując