Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-27, 09:42   #10
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! cze. II ;-)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
a ja bym chciałam tego N. Walkingu spróbować ale się wstydzę jakoś ;x u mnie w mieście mało mieszka ludzi, którzy dbają o zdrowie ... raczej dbają by mieć na fajki i wódę z mety xd a przynajmniej w mojej dzielnicy więc mogliby mieć takie nijakie miny na ten mój Walking i tak troszku głupio.

Wgl czasami się zastanawiam czy nie zacząć by tak budować sobie życia w innym mieście ... Dosyć już mam tego wychodzę z TŻ-etem w niedziele na spacer i co ... wymijamy tylko slalomem zataczących się meneli albo odpędzamy meneli na freshu... już mnie to na prawdę obrzydło... chciałabym w jakimś trochę bardziej ułożonym miejscu zamieszkać ale już sama nie wiem... może Kraków? Jakiś sławny teatralny aktor "starej daty" mówił kiedyś, że w tym mieście jest tyle kultury, że aż chamstwo odpędza, jak uważacie ?
W każdym mieście są tacy menele tylko w tych większych wtapiają się w tłum ludzi normalnych U mnie tam gdzie mam dom rodzinny jest to samo, już nawet kobiety siedzą pod monopolem i chlają z facetami, porażka.

Znalazłam fajny program treningowy, tym razem z podkładkami, można je zastąpić szmatkami zwykłymi Podaję link:

https://www.youtube.com/user/fitande...w=0&shelf_id=1

Mam zamiar to dzisiaj wypróbować bo oglądałam wypowiedź lekarza ortopedy na ten temat i mówił, że te ćwiczenia dobrze robią na kręgosłup,może i mi coś pomogą.

Motywacja na dzisiaj:




Nie wiem czy panuje jakiś wirus czy co ale miałam w nocy przygody żołądkowe. Nie wiedziałam czy mam siadać na toaletę czy się nad nią pochylać, bo jednocześnie raczej nie da rady. Sorry za dosłowność
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując