Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 11:54   #16
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! cze. II ;-)

Reavela Wiesz ale to też dlatego, że NFZ nie chce na psychologów i psychiatrów dawać kasy... jest na to popyt ale to nie zmienia braku miejsc pracy, no i Kraków to nie jest małe miasteczko No do kiboli jestem przyzwyczajona, wiecie u mnie też jest Widzew Łks i też bywa ciekawie, ale z maczetami nie biegają... xd Ja raczej mówiłam o czymś w stylu Malbork, Lębork, Sieradz, Zgierz itp. Jeżeli chciałabym się uwolnić od tych "rozrywkowych miast"... A to jesteś z Krakowa?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

No to prawda psycholog jest lekarzem jak każdy inny, musi być pewnym swego i wiedzieć, że ma rację inaczej zrobisz człowiekowi krzywdę i będzie w gorszym stanie niż przedtem. Ciężka praca i fakt nie każdy się nadaje.
Ale to trzeba wiecie renomę sobie zrobić jeżeli chce się pracować prywatnie ja na pewno nie będę pobierała 100 zł za wizytę bo to śmieszne... myślę , że 50 to maks więc możliwe, że ludzie z czystej ciekawości przyjdą i jakoś to się rozejdzie ;-)

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

No i to nie jest praca np. od 6 do 14 prawda jest taka, że nad każdą osobą trzeb posiedzieć, pomyśleć jak się z nią już zrobi wstępny wywiad mnie się zdarzało nad jedną osobą pracować 2 miesiące-3 i dopiero potem czuły się dobrze ale + taki, że bez żadnych leków z tym, że osoby leczące się zapominają, że to nie działa jak szczepionka, że zahartują sobie psychikę raz na całe życie, tylko trzeba ją pielęgnować stale dlatego średnio po 6 miesiącach byli od nowa w tej samej sytuacji.
No i wiele historii jest podobny tylko wydarzenia inne ale lek zawsze ten sam ;-) "nie dawaj biednemu pieniędzy tylko pracę" coś w tym guście.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując