Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-23, 17:46   #99
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Co sądzicie o takiej sytuacji w związku?

kryste elejson, jaka DRAMA. Autorko, sorry, ale w zdrowym związku ten problem nigdy by się nie urodził. w zdrowym związku albo jedna strona wróciłaby odpowiednio wcześnie do tematu, albo druga by to zrobiła - bo w zdrowym związku NIE MA ZNACZENIA, kto wraca do tematu. ludzie w zdrowym związku nie robią sobie cichcem testów pt. jak nie zaprosi mnie ponownie na wyjazd, to znaczy, że mnie nie kocha.



niby nie chciałaś jechać (bo nie znasz tego kolegi), a teraz nagle chcesz, no ale bez kolegi rzecz jasna (wyraziłaś w ogóle chęć poznania go?). ale hitem dla mnie jest to, że niby chciałaś jechać, ale nie wyrobiłaś sobie paszportu. to się przecież nie trzyma kupy.


Twoje posty są tak chaotyczne, że nie wiadomo tak naprawdę, o co w tej historii chodzi ani kto co dokładnie powiedział.


Tobie po prostu ten facet fundamentalnie nie pasuje i próbujesz odwrócić swoją własną uwagę od poważnych problemów, zajmując się jakąś pier*ołą. ciągniesz ten związek na siłę nie wiadomo w sumie po co.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując