Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy powinnam od niego odejść?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-18, 19:35   #27
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Czy powinnam od niego odejść?

Cytat:
Napisane przez szary_bialy Pokaż wiadomość
Spakowałam się i wróciłam do rodziców, jego akurat nie było w domu. Później do mnie dzwonił i pytał gdzie jestem to powiedziałam mu że nie widzę sensu trwać w związku w którym nie ma szacunku. Nie krzyczał na mnie, nie miał pretensji, chciał tylko żeby się zobaczyć i porozmawiać, powiedziałam że muszę to przemyśleć. Iść czy sobie darować?
Nie, nie, nie. Nie spotykaj się z nim i nie rozmawiaj. Nie pisz, nie dzwoń, nie odpisuj i nie odbieraj od niego telefonu, zablokuj go wszędzie gdzie się da i uważaj na siebie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88214824]A o czym chcesz z nim rozmawiać? Wiesz, że najwięcej kobiet zostaje zabitych przez partnera przy rozstaniu? Ja bym się tego psychola bała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie.
Nie wiadomo co mu odbije. Stosował wobec ciebie przemoc psychiczną i fizyczną, lepiej trzymaj się od niego z daleka.

Cytat:
Napisane przez szary_bialy Pokaż wiadomość
Macie rację, nie powinnam już się z nim widywać. Chociaż nie jest mi teraz łatwo, bo pomimo tego jak się zachowywał mam w sobie jakieś dziwne poczucie winy
Bo byłaś w związku z toksykiem, dlatego masz mętlik w głowie i się obwiniasz o rozstanie. Ale nie możesz się poddać, nie wracaj do niego.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując