Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ja już nigdy nie nauczę się jeździć samochodem, mimo, że mam prawko?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-04, 11:37   #4
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Czy ja już nigdy nie nauczę się jeździć samochodem, mimo, że mam prawko?

Mam podobny problem, tylko, że prawo jazdy mam od niespełna dekady i przez ten czas można powiedzieć, że nie jeździłam w ogóle. Zapisałam się na dodatkowe lekcje i powtarzam, przypominam, a także na nowo uczę się niektórych rzeczy. Znam to uczucie, które masz, ja się strasznie stresuje, po każdej jeździe jestem spocona ze stresu i po nocach mi się śni, że parkuje równolegle i kogoś stukam. Najlepiej nie słuchaj doradców i śmiaczy, czasem jest tak, że nie pamięta wół jak cielęciem był i nie potrafi zrozumieć, że ktoś się uczy, czy może zestresować przez to gaśnie auto, czy można je zarysować. Ja też się stresuję przy kimś, ale najważniejsze, żeby nie słuchać i nie dać sobie wmówić, że się nie potrafi jeździć autem. Może masz kogoś znajomego albo jakiegoś wujka który by z Tobą pojeździł, ale nie krytykował tylko rzeczywiście pomógł. Dasz radę! Trochę praktyki i będzie lepiej!
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując