Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-24, 23:40   #49
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Przeczytałam ten wątek i teraz zastanawiam sie moze nie potrzebnie uzywam oxydantu 12%(z rozjasniaczem estetiq system)moje naturalne włosy sa koloru ciemny brąz jak na zdjeciu ponizej.Od 2 lat rozjasniam na jasny blond własnie uzywam 12% wody(trzymam okolo 50 min by miec jasny blond) moze jednak wystarczyłaby słabsza np 9%? i trzymac dłuzej? Dodam ze jak uzywałam farb superrozjasniajacych w których jest 9% woda to wychodziły rude.Prosze o rade
Iza 8-godne polecenia delikatne rozjasniacze Artego Non White (mozna rozjasniac na wodzie do max 6% nie wiecej)!wiecej pieknie pachnie rozami ,jest bialy wiec,nie bedziesz miec problemow zeby ocenic jak wlosy sie rozjasniaja,mozna go z powodzeniem stosowac do rozjasniana odrostow np na wodzie 3%.Zawsze rozjasniacz mozna przetrzymac na wloskach,Lepiej tak uzyskac naprawde jasny kolor niz ,kurczakowy i pozniej Placz.
Loreal Platifiz,dobry )wychowalam sie na nimLoreal Platunum pasta-ciezko czasami fryzjerowi dobrze dobrac proporcje wiec potrzebne tutaj szkolenie i wiedza ...NIe POLECAM ZADNYCH SKLEPOWYCH ROZJASNIACZY I FARB!!
sa bardzo mocne,kolory plaskie,i bardzo sie wrzeraja we wlosy,nie posiadaja zadnych srodkow pielegnujacych oprocz balsamiku po!
Farby fryzjerskie i rozjasniacze
maja wiele srodkow chroniacych skore,wlosy,odzywcze,nie zlicze tutaj ich zalet.I wieksze pole manewru
Jeszcze jak sie zna troszke na kole barw i wie jak mieszac ,mniam mniam
uwielbiam mieszac farby.Sama mam bzika na punkcie koloru blond
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując