Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-27, 21:44   #56
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
szampon koloryzujący który zmieni odcień włosów a potem napewno zejdzie- jaki???Do pani Grażynki i dziewczyn :)

Chciałabym na chwilę zmienić kolor włosów a właściwie tylko odcień bo mój mi się trochę znudził i poszukuję jakiegoś szamponu koloryzującego albo czegoś w tym stylu który po kilku myciach zupełnie zejdzie z włosów i wogóle mi ich nie zniszczy. Mój kolor to blond, taki miodowy, a chciałabym żeby włoski były bardziej popielate. Wiem, że takie schodzące szampony nie rozjaśniają włosów ale zależy mi żeby po prostu zmienić odcień (ale nie przyciemniać) Tylko strasznie nie chcę zniszczyć sobie włosków i mieć potem odrosty które będę musiała cały czas farbować. Dlatego zależy mi żeby ta farba napewno zeszła. Czy znacie może jakieś takie specyfiki?
Tak myślałam o tej saszetce podobno zmywa się po 3 myciach ale z niektórych wypowiedzi boję się że może się nie zmyć tak łatwo... No i czy taki szampon koloryzujący może wysuszyć i zniszczyć włosy?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5188
Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując