Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-05, 08:50   #57
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba jedną z nielicznych tu Dziewczyn, które opitoliły się na krótko, żeby skrócić męczarnie z odrostami Na przełomie stycznia i lutego było ostatnie farbowanie, w marcu ścięłam się mniej więcej na długość jaką na Kożuchowska, a teraz zostało mi już tylko ok. 4 cm farbowańców i na głowie powoli zaczyna się formować mały bob
Ja ze swojego doświadczenia mogę tylko polecić takie rozwiązanie. Nie wytrzymałabym 2 lat z odrostem. Męczę się już ponad 8 miesięcy i wyczekuję momentu, kiedy włosy będą na tyle długie, żeby ściąć to cholerstwo i żeby wyszedł mi bob
Ale też jak widzę taki szybki efekt w "zaledwie" 8 miesięcy to jest to ogromna motywacja. Pod koniec roku będę miała już włosy w całości naturalne i potem to już będzie tylko zapuszczanie pięknej tafli włosów
też rozważam takie rozwiązanie.. ale od roku męczę się z krótkimi włosami (do ucha/żuchwy) i już mam dość marzy mi się możliwość związania włosów w koczka itp., więc chcę się wstrzymać i trochę zapuścić - ale z drugiej strony rozjaśniane końcówki i tak się łamią i kruszą jak żyć?
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując