Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - łupież Różowy Gilberta!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-09, 11:23   #303
layla9
Przyczajenie
 
Avatar layla9
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: łupież Różowy Gilberta!

"Matka" pojawiła się przed mniejszymi plamami, widziałam ją wcześniej ale byłam pewna, że coś zrobiłam przy goleniu, albo coś mnie ugryzło. Dopiero jak zaczęły się pojawiać mniejsze i zaczęłam czytać na ten temat, zauważyłam że to większe, to matka. Wyschła, już dzisiaj jest ledwo widoczna, widać tylko suchą plamę jak się przyjżę. Nawilżałam to balsamem ale nie pomogło.

Mam jedno pytanie, czy tych plamek typu, matka, córki musi być mnóstwo i na całym ciele czy może być po prostu kilka? Ja miałam z 5-8 na brzuchu i żebrach, matkę na udzie i na drugim udzie małą, chyba też na wewnętrznej stronie łokcia.

I czy te plamki to są te co swędzą? Bo u mnie one nie swędzą. Po tych mniejszych plamkach pojawiła się wysypka z maleńkich kropeczek i to ona co nieco swędzi. Na podburzuszu już nie, ale na nadgarstkach (od wewnątrz) lekko swędzi. Ale wygląda to jak taka typowa wysypka jak u niemowlaków. Tyle, że w większości artykułów wysypka to te małe plamy pojawiające się po matce. A o takiej wysypce z maleńkich kropek mało kto pisze.

Co do wapna, nie znalazłam na tym zadupiu samego wapna do picia. W lokalnym Polskim sklepie będzie dopiero w czwartek. Kupiłam za to jakieś tabletki wapno z witaminą D i mam taką paranoję, że nie wiem czy to brać czy nie bo się boję, że coś pogorszę i będę ryczeć:P

Zdjęcia największej plamy, matki, nie zrobiłam wtedy gdy była najbardziej widoczna, ale zrobiłam dzisiaj zdjęcie, choć mało widać.

Wrzucam cały progress, może ktoś mi doradzić czy to w ogóle wygląda na ten łupież, bo ja sama już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1087.jpg (64,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1088.jpg (86,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1089.jpg (96,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1092.jpg (174,3 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1093.jpg (93,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1098.jpg (115,9 KB, 75 załadowań)
layla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując