Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opryszczka - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-29, 07:03   #2020
LaFauve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Opryszczka - zbiorczy.

Dziewczyny,
Tak jak wiekszosc z Was przez lata walczylam z opryszczka. Pojawiala sie u mnie praktycznie co miesiac i to nie jedna na ktorejs z warg... zazwyczaj byly to dwie lub trzy.
Oczywiscie wybralam sie do dermatologa raz, pozniej drugi. W obu przypadkach uslyszalam ze wszelkie kuracje heviranem czy innym specyfikiem na opryszke nie wylecza mnie z niej calkowicie tylko "zalecza" objawy. Chyba zdajecie sobie sprawe, ze w takim wypadku nie zdecydowalam sie na roczna kuracje tabletkami.
W moim przypadku calkiem dobrze radzily sobie z moja opryszka plasterki compeed. Ale znalazlam cos lepszego, tanszego i bardziej wydajnego.
Nie mialam ani jednej opryszczki juz prawie od roku. Czasami czuje to pieczenie towarzyszace tworzeniu sie opryszczki ale wtedy po prostu smaryje usta lanolina.
Odkrylam to kiedy kupilam sobie balsam oliwkowy do ust firmy Ziaja. W jego sklad wchodzi wlasnie lanolina, ktora ma swietne wlasciwosci nawilzajace.
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie ze to wlasnie ona dziala cuda. Ziaja ma tez balsam do ust skladajacy sie tylko i wylacznie z lanoliny, troche drozszy, bo ok 15zl ale jedna tubke mam nadal od stycznia tego roku.
Nie wiem czy kazdej z Was to pomoze, ale w moim przypadku zadzialalo i pomyslalam ze sie tym tutaj podziele.
Przetestujcie, bo jesli okaze sie ze to dziala na wiekszej grupie ludzi, to moze lanolina zmieni swiat ludzi z opryszczka
LaFauve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując