Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-23, 20:48   #661
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89087193]Jakie tabletki do zmywarki polecacie?[/QUOTE]Fairy all in one Platinum. Kupuje w biedronce w dużym opakowaniu jak jest dostępne, wychodzi tanio.
Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Szukam dobrych skórzanych butów (botki) dla mamy w nieprzesadnie wysokiej cenie. Patrzę na wyprzedaże online i nie wiem co wybrać.

Która z marek oferuje najlepszy wybór?
Patrzyłam na Venezię, Wojasa, Kazar...
Zależy mi na wygodzie i trwałości/wytrzymałości obuwia.
To zakup dla w sumie starszej już osoby, która ma dość kupowania obuwia, które szybko się psuje, niszczy i właściwie po niedługim czasie użytkowania nadaje się w zasadzie raczej do śmietnika.

Będę wdzięczna za porady.
Venezia ma spory wybór, ale nie wiem jak z jakością...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam skórzane kozaki z Venezia, 5 lat, są wygodne, nic się z nimi nie dzieje, więc trwałość oceniam dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Coś się zmieniło w Messenger i jeśli chce wysłać np zdjęcie czy udostępnić linka to wyświetlają mi się tylko dwa ostatnie kontakty, a reszta to randomowe osoby, z którymi niekoniecznie się kontaktuję. Da się zmienić, żeby było więcej, jak wcześniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo i chętnie też się dowiem jak to zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując