Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-27, 20:14   #366
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Raczej nie widze jakiejs niesamowitej zmiany po tym jak zaczal chodzic do przedszkola tzn w zachowaniu. Roznice widze w tym jak maluje, liczy itp.
Pewnie Kuba zastapil sobie slowo "czemu" slowem "co" i pyta na swoj sposob. Kacper tez czesto pyta "wiesz?" A teraz doszlo " mamo, wyobraz sobie " itd itd.
W sumie Kapi nie jest szczegolnie niegrzeczny ale jak to kazdemu dziecku zdarza sie. Ostatnio zdarza mu sie uderzyc jak cos nie po jego mysli..

Co do zabawy to nadal dzieci czesto w tym wieku bawia sie osobno.

Kacper normalnie juz mowi w pierwszej osobie ale chyba kiedys tez mowil " daj Kapiemu itd"
Czemu ci z tym zle ze Kuba pojdzie do przedszkola?

Dalej ten sam termin wakacji czyli ok srodka czerwca. Jedziemy na tydzien, a do Edynburga lece koncem marca
Ja to sie najbardziej boje tych złych zachowań które będzie przynosił z przedszkola :/ po którejś zabawie w kulkach kiedy coś mi upadło powiedział mi "oj ale mama jest głupia" kiedy ewidentnie chodziło mu że jestem niezdara
Kuba wciąż zadaje mało pytań albo przynajmniej mi się tak wydaje więc "dlaczego" jest mu nie potrzebne ale za to co dzieje się wokoło nawija w kółko tylko strasznie miesza wczoraj z jutro
A Ty już nie pamiętasz co czułaś jak Kapi zaczynał chodzić? :P Źle mi z tym że tyle nie będę go widziała, że kto inny będzie uczył go nowych rzeczy, że jest taki przywiązany do mnie i sobie nie poradzi, że będzie głodny bo jest leń i nie zje obiadu itd itp...
Super się zapowiadają oba wyjazdy

To chyba tyle jeśli chodzi o pracę i przedszkole... Kuba ma gile po pas...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując