Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2018 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-05, 08:06   #3995
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Mnie bardziej przeraża że miałabym w mokrych spodniach wejść na izbę przyjęć :/ mam nadzieję że dam radę się chociaż przebrać w czarne spodnie a nie paradować w mokrych jeansach.
Wtedy przynajmniej przyjęcie gwarantowane

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Mąż został dzisiaj w domu bo ma dobre go choroba rozłożyła. Ja tylko chowam się po kątach żeby się nie zarazić.

Czekam aż otworzą laboratorium bo muszę pobrać krew a taka jestem głodna że nie wiem czy wytrzymam do tej 9!
Ale patowa sytuacja z chorym mężem.
Strasznie późno otwierają laboratorium!

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Bede sie żalić: wlazło mi cos w bok (dziecko oczywiście) i nie moge juz w ogóle głęboko oddychać, bo mnie kłuje wszystko jak przy nerwobólu. Potraktowałam go z rana prysznicem, ale efekt jest taki, ze tylko bardziej nogę w tamte rejony wyprostował i czeka mnie dzien stania na baczność az nie wyjdzie.
A to łobuz Moja jest płochliwa, jak się dotknie tego, co wypchnie, to zaraz się zabiera

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Ło matko, ile potem lamentu że trzeba tapicerkę prać!
Podobno nie odpiera się łatwo i śmierdoli po jakimś czasie

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Ja to dziś na skraju wyczerpania fizycznego. Najpierw maluchy kopały do 1 tak, że zasnąć nie mogłam. O 3 zaczęły się bóle i po 4 dopiero puściły. A po 5 mloda się z placzem obudziła. Ona zasnęła, a mnie znów bolało jak zasnęłam to o 7 znów pobudka bo młoda. I nawet drzemka w dzień odpada bo 3latka już nie śpi
Może się zdarzyć, że nie dotrwasz do tego 15.02. chociaż to wydaje się już tak blisko.

Ja dospałam godzinkę. Chyba mam jakąś niestrawność, przez to rano mnie poderwało Mam nawet podejrzenie od czego.

Ojoanna, ty czekasz na wózek, ja na pakę z apteki Wolałabym wózek A tak będę się zachwycać podkładami poporodowymi :P I rozkminiać pakowanko.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując