Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-13, 12:36   #520
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez pyniek1989 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, niezbyt mile zaskoczona. Dostałam skierowanie na kolejną wizytę na HBS antygen, mocz i morfologię. Kolejną wizytę mam dopiero na 20.03.2018, z czego na 25.03.2018 mam termin według USG. Dowiedziałam się tylko, że szyjka ok., wody w porządku. Całe USG trwało z pół minuty? Malutka nadal nie jest prawidłowo ustawiona do porodu. Czy ma jeszcze szansę się obrócić? Bo lekarz już dziś "straszył" CC. Mamy taką przychodnię w tej małej mieścinie, że szkoda słów. Jeden lekarz to ten do którego chodzę, drugi zaś nie robi USG, bo twierdzi, że szkodzi i słucha dziecka przez taką "rurkę" przez brzuch

Na całe szczęście w poniedziałek, wybieram się prywatnie do mojej lekarki i tam poznam więcej szczegółów. Niezbędne badania będę też musiała zrobić prywatnie...
Buu, strasznie późno ta wizyta. Dobrze, że masz drugą lekarkę

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Pyniek, polecam zapoznać się ze składem bio-oil i zastanowić się czy jest warty ceny, czasem lepiej zaopatrzyć się w coś naturalnego
Zgadzam się albo poczekać z nim po ciąży i karmieniu. On może być skuteczny, bo zawiera retinol, który złuszcza i działa regenerująco na skórę. Niby ta dawka jest nieszkodliwa, ale zaleca się w ogóle unikać retinolu w kosmetykach w ciąży i przy karmieniu.
Z drugiej strony skoro ta dawka retinolu jest nieduża, to produkt jest przedrożony, bo na rynku można znaleźć kosmetyki w lepszej cenie z większym stężeniem.
No, ale musisz sobie rozstrzygnąć sama czy chcesz stosować, ale poczytaj, poczytaj

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Kurde, odebralam wyniki. Pojawilo mi sie bialko w moczu ale niewielka ilosc 16,9mg. Przy stanie przedrzucawkowym chyba musi byc powyzej 300mg... i mam tez erytrocyty... morfologia srednia, jakby stan zapalny znow. Hematokryt i hemoglobina na granicy ale jeszcze w normie. Slabe te wyniki
Wiesz zależy od punktu wyjściowego np. do niedawna ten hematokryt i hemoglobina to było moje marzenie
Nie martw się, jesteśmy na końcówce, może się trochę dziać w wynikach
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując